Uwaga! Obiekt kina jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda)

 

W czerwcu planujemy zagrać:
 

 

- "Ponad wszystko" - melodramat, prod. USA, 1,36

23.06 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 24.06 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na bardzo rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Choć wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem.

 

"Po prostu przyjaźń" -  komedia, prod. Polska, 2.16

30.06 (piątek) godz.19.00 (kasa 18-19) i 1.07 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

 Przyjaźń grupy ludzi zostaje wystawiona na próbę w obliczu życiowych przeciwności.

 

W lipcu planujemy zagrać:

- "Po prostu przyjaźń" - komedia, prod. Polska, czas projekcji 2.16

1.07 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

- "Miłość aż po ślub"- komedia, prod. Francja, 1,34 (od 15 lat)

9.07 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 10.07 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Bezpruderyjna komedia o miłości, zdradzie i o tym, że czasem łatwiej zorganizować szczęście komuś niż sobie. Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż.... Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość rozrywkowo i beztrosko korzysta z własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym "brzydkim kaczątkiem". Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście wrednej krowie i mężczyźnie, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć... ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże...

"Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" - komedia, muzyczny, prod. Polska, 1.52

16.07 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 17.07 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Fabian wraca z emigracji do Polski i zakłada swingowy big band. Zakochuje się w Modeście, która wkrótce tajemniczo znika.

-"Volta" - komedia kryminalna, prod. Polska, 1,42, od 15 lat

21.07 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18-19), 22.07 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 23.07 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Przekręt w rozmiarze KINGSAJZ prosto od prawdziwego mistrza polskich komedii, który nie waha się grać VABANK! "Volta" to nowa komedia JULIUSZA MACHULSKIEGO – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą "V". Na ekranie gwiazdorska obsada, jakiej jeszcze u niego nie było: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, a także ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz. Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe – czyli Machulski w najlepszej formie. Bruno Volta to prawdziwy "kiler" w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z "cwaniakowatym" ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam "słaba płeć"!

- "Rock dog" - bajka w 2D, bajka, animacja, prod. USA, Chiny, 1.20

28.07 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 29.07 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Bodzio należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bodzia trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka. Pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon – scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara "Na fali" i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem "Toy Story 2".

 

Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

- bilet normalny 15 złotych

- bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci  do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

- bilet normalny 19 złotych

- bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

- zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych - minimum 20 osób.

 

 

 

 

 

Zapisz

 

 

 

Zapisz

Zapisz