Uwaga! Obiekt kina jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda)

 

 

W sierpniu planujemy zagrać m.in.:

 

- "Valerian i miasto tysiąca planet" - akcja, sci-fi, fantasy, prod. USA, Francja, 2.17 od 15 lat

30.08 (środa) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 31.08 (czwartek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

 Bohaterowie widowiska Luca Bessona – Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" to – szczycąca się rekordowym w historii kina budżetem – adaptacja przełomowego komiksu, który inspirował kolejne pokolenia

 

We wrześniu planujemy zagrać m.in.:

- "Mamuśki mają wychodne", komedia, prod. USA, czas projekcji: 1,30, od 15 lat

1.09 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 2.09 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż "dają radę". Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie. W przebojowej komedii nie tylko dla pań, lider zespołu Maroon 5 – Adam Levine ("Zacznijmy od nowa") wrzuci cztery kobiety w wir nocnego życia, o którym dawno zapomniały. Wspólnie pokażą, jak przetańczyć całą noc, plotkować o wszystkim i wszystkich oraz wybornie spędzić czas w towarzystwie najlepszych przyjaciółek.

- "Zawsze jest czas na miłość", komedia obyczajowa, prod. Wlk. Brytania, czas projekcji 1,42

8.09 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 9.09 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

"Zawsze jest czas na miłość" jest baśnią, historią księżniczki i żebraka, którzy zakochali się w sobie wbrew wszystkiemu. Tyle tylko że zamiast do dzieci ta baśń skierowana jest do dorosłych. Stąd też księżniczka ma tu postać Diane Keaton, która gra nie naiwną dziewczynę, lecz wdowę po milionerze, która musi sprostać realiom życia w "prawdziwym świecie". Żebrakiem nie jest dziarski młodzieniec, ale grany przez Brendana Gleesona mężczyzna po przejściach, który odsunął się od świata i niczym Bestia z baśni o Belli kisi się we własnym sosie alienacji.

- "Gang wiewióra 2", bajka.animacja, komedia, przygodowy, prod. Kanada, USA, Korea Pd., czas projekcji 1.26, b/o, projekcja w systemie 2D

9.09 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 10,09 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15-16)

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać! Film współtwórcy takich animowanych hitów jak "MINIONKI", "JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC", "EPOKA LODOWCOWA 4".

- "Obdarowani", dramat obyczajowy, prod. USA, czas projekcji 1.41, od 15 lat

15,09 (piątek) godz.19.00 (kasa 18-19) i 16.09 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Frank Adler to samotny mężczyzna, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje "genialne dziecko" – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Evelyn ma po swej stronie całą armię prawników, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę i nauczycielkę Mary, Bonnie, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrótce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego.

- "Renegaci", thriller, akcja, prod. Francja, Niemcy, czas projekcji 1,46, od 15 lat

18.09 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 19.09 (wtorek) godz.19.00 (kasa 18-19)

Zespół pięciu członków Navy Seals – amerykańskich komandosów od misji specjalnych – otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję... Nowy film producenta "LUCY" i trylogii "UPROWADZONA". Spektakularne eksplozje, niewiarygodne pościgi, rozbrajający humor i misja niemożliwa, której podjąć się mogą tylko nie mający nic do stracenia niezniszczalni Navy Seals.

- "Na układy nie ma rady", komedia obyczajowa, prod. Polska, czas projekci 1,32, od 15 lat

22.09 (piątek) godz.19.00 (kasa 18-19), 23.09 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 24.09 (niedziela) godz. 19.00 (kasa18-19)

Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i... matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady... Gwiazda hitów "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" i "Po prostu przyjaźń", Grzegorz Małecki, w przezabawnej komedii o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek. W obsadzie filmu, m.in.: Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Janek Wieczorkowski, Leszek Teleszyński, Anna Powierza, Marcin Kwaśny oraz Piotr Polk. Autorem zdjęć "Na układy nie ma rady" jest Jarosław Żamojda, twórca "Młodych wilków".

- "Tulipanowa gorączka", melodramat, prod. USA, Wlk. Brytania, czas projekcji 1.47, od 15 lat

29.09 (piątek) godz.19.00 (kasa18-19) i 30.09 (sobota) godz.19.00 kasa (18-19)

Młoda Sophia (Alicia Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Christoph Waltz). Choć nie odwzajemnia uczucia, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Młodzi kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

- "Tarapaty", przygodowy, familijny, prod. Polska, czas projekcji 1.30, od 10 lat

30.09 (sobota) godz.16.00 (kasa 15-16) i 1.10 (niedziela) godz.16.00 (kasa 15-16)

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek z nieodłącznym psem Pulpetem. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

 

W październiku planujemy zagrać m.in. film "Botoks".

 

Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

- bilet normalny 15 złotych

- bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci  do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

- bilet normalny 19 złotych

- bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

- zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych - minimum 20 osób.

 

 

 

 

 

Zapisz

 

 

 

Zapisz