Uwaga! Obiekt kina jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda)

 

W grudniu planujemy zagrać m.in.:  

- "Zabicie świętego jelenia", dramat, prod. Irlandia, Wlk. Brytania, czas projekcji 2.01

17.12 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18-19)

18.12 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Colina Farrell, Nicole Kidman i Alicia Silverstone we wciskającej w fotel opowieści Yorgosa Lanthimosa o człowieku stojącym przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to, jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie. A wszystko za sprawą nastoletniego chłopca, który dotąd był dla niego jak syn.

 

- "Listy do M.3", komedia romantyczna, prod. Polska, czas projekcji 1.49, od 12 lat

19.12 (wtorek) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18-19)

20.12 (środa) godz. 16.00 (kasa 15-16) i godz. 19.00 (kasa 18- 19)

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. "Listy do M. 3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Bohaterowie przeboju kinowego "Listy do M." i "Listy do M.2" powracają! "Listy do M. 3" to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela.

 

- "Mikołaj i spółka" - familijny, komedia, prod. Francja, czas projekcji 1.35

28.12 (czwartek) godz. 16.00 (kasa 15-16) 

29.12 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

 

W styczniu planujemy zagrać m.in.:

Dżungla, Coco - bajka w 2D, 24 godziny po śmierci, Gotowi na wwszystko. Exterminator, M jak morderca, Król rozrywki, Fernando - bajka w 2D, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. w 3D

 

Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

- bilet normalny 15 złotych

- bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci  do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

- bilet normalny 19 złotych

- bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

- zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych - minimum 20 osób.

 

 

 

 

 

Zapisz