Projekcje odbywają się w systemie 2D

 

We wrześniu  planujemy zagrać:

 

- 19.09 (piątek) godz. 19.00 i 20.09 (sobota) godz. 16.00 "Bardzo poszukiwany człowiek", thriller, prod. Niemcy, USA, Wlk. Brytania, czas projekcji 2,01

Oparty na słynnym bestsellerze Johna le Carré thriller szpiegowski.
Do Hamburga nielegalnie przedostaje się Issa, młody, skrajnie wycieńczony Czeczen. Jego przyjazd natychmiast wzbudza niepokój niemieckiego oraz brytyjskiego wywiadu. Tajemniczy mężczyzna rości sobie bowiem prawo do gigantycznej fortuny zdeponowanej przed laty w prywatnym banku. Służby podejrzewają przybysza o wspieranie terroryzmu. W przygotowanej prowokacji swoje role do odegrania będą mieli nie tylko agenci. Do rozgrywki przystąpią także młoda idealistka, prawniczka Annabel i leciwy bankier, który jako jedyny może znać prawdę o pochodzeniu pieniędzy. Czy Issa jest ofiarą opresyjnego systemu, czy śmiertelnie groźnym terrorystą, którego kolejny ruch może okazać się tragiczny w skutkach? Rozpoczyna się walka wywiadów i wyścig, którego stawką jest międzynarodowe bezpieczeństwo.

 

 

 

- 26.09 (piątek) 16.00 i 27.09 (sobota) godz. 16.00 "Dzwoneczek i tajemnica piratów", animacja, fantasy, prod. USA, czas projekcji 1,18

Dzwoneczek i jej utalentowane przyjaciółki wyruszają na pełną przygód wyprawę, by odzyskać magiczny pył, skradziony z Przystani Elfów przez tajemniczą Zarinę. W trakcie poszukiwań cały świat Dzwoneczka, Jelonki, Widii, Różyczki, Mgiełki i Iskierki staje na głowie, kiedy pod wpływem zaklęcia zostają zamienione ich talenty. A to jeszcze nie wszystko… Wróżki czeka bowiem spotkanie z piratami.

 

 

 

- 29.09 (poniedziałek) godz. 19.00 i 30.09 (wtorek) godz. 16.00 "Zanim zasnę", dramat, thriller, prod. WLK. Brytania, czas projekcji 1,32

Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

 

 

 

W pażdzierniku planujemy zagrać:

"Zostań jeśli kochasz", "Miasto 44", "Samoloty 2" dla dzieci, "Więzień labiryntu", "Na zawsze twoja", "Służby specjalne", "Zaginiona dziewczyna", "Pszczółka Maja" - dla dzieci, "Witamy w Nowym Jorku", "Dla Ciebie wszystko", "Bogowie" - szczegóły wkrótce!

 

Bilety cenie 15 złotych: na filmy dla dorosłych, na filmy animowane dla dzieci: w cenie 10 złotych dla wszystkich, do nabycia w kinie godzinę przed seansem, bilety na seanse zorganizowane w cenach promocyjnych!!!

Istnieje możliwość rezerwacji biletów telefonicznie (od poniedziałku do piątku: 698-988-227 w godz. 10.00 - 18.00)

Rezerwacje należy odebrać maksymalnie do pół godziny przed seansem, później zostaną anulowane.

 

Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze

Zapraszamy.