Projekcje odbywają się w systemie 2D 

W czerwcu planujemy zagrać:

 

- "Kochaj", komedia romantyczna, prod. Polska,1,50

 27.06 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18.00-19.00)

Sawa  wkrótce wychodzi za mąż za Jurka, o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof . Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka, miłośniczka Orientu Weronika i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia . Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

 

 

W lipcu planujemy zagrać m.in:

- "Piknik z niedźwiedziami", dramat, komedia, przygodowy, prod. USA, czas projekcji 1,38

1.07 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18.00-19.00) i 3.07 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18.00-19.00)

 Doskonałe aktorstwo, inteligentny humor i moc wzruszeń, a w tle najpiękniejsze krajobrazy Ameryki. Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów - liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo „przygoda” ma zgoła odmienne znaczenie. Film jest adaptacją bestsellerowej powieści Billa Brysona. Prace nad filmem trwały kilkanaście lat. Pierwotnie rolę towarzysza wędrówki Roberta Redforda miał zagrać Paul Newman. Zdjęcia do filmu kręcono m.in. na terenie parku stanowego Amicalola Falls w Georgii oraz wzdłuż autentycznego Szlaku Appalachów.

   

- "Jak uratować mamę?", animacja, przygodowy, prod. Polska, 1,30

9.07 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15.00-16.00) i 10.07 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15.00-16.00)

Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić. Niemały w tym udział będzie miała pewna Czarownica… To za sprawą jej czarów Adaś i Anetka przeniosą się do tajemniczej średniowiecznej krainy – pełnej ziejących ogniem smoków, turniejów rycerskich i zamków. Dzieci muszą odnaleźć legendarne Złote Krople, dzięki którym będą mogły spełnić swoje trzy życzenia – w tym to jedno najważniejsze: ratunek dla mamy. 

 

-"Zanim sie pojawiłeś", dramat, prod. USA, 1,50

10.07 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18.00-19.00) i 11.07 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18.00-19.00)

 Emilia Clarke oraz Sam Claflin w ekranizacji bestsellerowej powieści "Zanim się pojawiłeś" autorstwa Jojo Moyes. Książka, która podbiła serca czytelniczek również w Polsce, zyskała opinię jednej z najpiękniejszych historii o miłości ostatnich lat i już doczekała się kontynuacji! Louisa "Lou" Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will, wyzbył się już nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga.

-"Excentrycy", komedia, muzyczny, prod. Polska, 1,52

17.07 (niedziela) godz. 19.00 (kasa 18.00-19.00) i 18.07 (poniedziałek) godz. 19.00 (kasa 18.00-19.00)

Koniec lat 50. Z Anglii wraca Fabian, emigrant wojenny, puzonista jazzowy i znakomity tancerz. Wraz z grupą miejscowych dziwaków i muzyków amatorów zakłada swingowy big band, który szybko zyskuje popularność. Fabian poznaje intrygującą Modestę, która wkrótce zaczyna śpiewać w jego zespole. Zostają kochankami. „Król i królowa swingu”, dwa barwne ptaki, żyją razem, zmagając się z trudną rzeczywistością tamtych lat. Pewnego dnia Modesta nagle znika, a historia miłosna zmienia się w opowieść z wątkiem szpiegowskim - o marzeniach i tęsknocie za światem Zachodu.

 

- "Szajbus i pingwiny", familijny, prod. Australia, 1,35

22.07 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15.00-16.00) i 23.07 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15.00-16.00)

Pies najlepszym przyjacielem pingwina? Zabawna i podnosząca na duchu historia sympatycznego, choć kompletnie nieobliczalnego czworonoga, który ocalił przed zagładą stado pingwinów. Ta nieprawdopodobna historia wydarzyła się naprawdę w Australii i wzruszyła cały świat. Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków. 

 

- "Dzień Niepodległości: Odrodzenie", akcja, sci-fi, prod. USA

22.07 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18.00-19.00) i 23.07 (sobota) godz.19.00 (kasa 18.00-19.00)

Kontynuacja jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę, wyreżyserowana przez Rolanda Emmericha ("Pojutrze", "2012"). Po najeździe przedstawicieli obcej cywilizacji na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki to budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię... W rolach głównych: Liam Hemsworth ("Igrzyska śmierci"), Jeff Goldblum ("Jurassic Park"), Bill Pullman ("The Grudge: Klątwa"), nominowany do Oscara Judd Hirsch ("Zwykli ludzie"), Charlotte Gainsbourg ("Nimfomanka") i Sela Ward ("Ścigany").

 

- "Gdzie jest Dory?", animacja, komedia, przygodowy, prod. USA

30.07 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15.00-16.00) i 31.07 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15.00-16.00) i godz. 18.00 (kasa 17.00-18.00)

 Kiedy Dory mawiała "mówi się trudno i płynie się dalej" w nagrodzonym Oscarem filmie "Gdzie jest Nemo", raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... W roku 2008 Amerykański Instytut Filmowy umieścił film "Gdzie jest Nemo" pośród 10 najlepszych animowanych produkcji wszech czasów. Pod względem przychodów do dziś pozostaje on na czwartym miejscu wśród filmów animowanych. "Gdzie jest Nemo" ma ponad 16 milionów polubień na Facebooku, a Dory, z wynikiem 24 milionów, jest pod tym względem rekordzistką wśród postaci z produkcji Disneya i studia Disney/Pixar. W najnowszej animacji Disney/Pixar "Gdzie jest Dory" tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

 

Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy,

- bilet normalny 15 złotych

- bilet dla dzieci 10 złotych do lat 16 na bajki i filmy animowane

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych - minimum 20 osób.