Uwaga! Obiekt kina jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda)

 

 W maju planujemy zagrać m.in.:

-"Przyrzeczenie" - dramat, prod. Hiszpania,, USA, 2.14

26.05 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 27.05 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Rok 1915, stolica Imperium Osmańskiego. Michael przybywa do Stambułu, by zrealizować swoje wielkie plany o studiach medycznych i zacząć życie o jakim zawsze marzył. Gdy poznaje Anę, od pierwszej chwili wie, że to kobieta jego życia. Za plecami narzeczonego Any, słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa, wybucha namiętny romans. W tym czasie Imperium zaczyna drżeć w posadach, a na ulicach Stambułu robi się niespokojnie. Siły tureckich nacjonalistów, korzystając z narastającego chaosu rozpoczynają prześladowania ludności ormiańskiej. Michael i Ana, oboje ormiańskiego pochodzenia, z dnia na dzień stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Gdy krew płynie ulicami, a świat odwraca oczy, to Amerykanin Chris może okazać się jedyną szansą ocalenia dla zakochanych. Większość jednak nie będzie miała nawet takiej szansy...

 

W czerwcu planujemy zagrać:

- "Szajbus i pingwiny" - familijny, prod. Australia, 1.35

1.06 (czwartek) godz. 16.00 - wstęp wolny!

To niesamowita przygoda sympatycznego czworonoga imieniem Szajbus, który próbuje ocalić przed zagładą stado australijskich pingwinów.

 

- "Gwiazdy" -  sportowy, biograficzny, prod. Polska, 1.46

2.06 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19)  i 3.06 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem... oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów – Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu "orłów Górskiego", bohater staje przed trudnym, życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata. Jan Kidawa-Błoński, twórca obsypanych nagrodami filmów Skazany na bluesa i Różyczka, przedstawia inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami opowieść o pasji, miłości i rywalizacji. Gwiazdy to urzekająca klimatem, zabawna, ale i nostalgiczna, podróż do świata młodzieńczych marzeń, wyznaczających cel i kierunek życia bohaterów. Całość okraszona fantastycznym śląskim temperamentem i przywołująca wielkie chwile polskiego futbolu.

 

- "DUDI: cała naprzód" - animacja, prod. Hiszpania, USA, 1,32

3.06 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16) i 4.06 (niedziela) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Pełna humoru i szalonych przygód podwodna odyseja małej ośmiorniczki i jej opływowych przyjaciół.  

Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka Macunia i jej przyjaciółki: Ewka - zwariowana ryba żabnica oraz Ala – neurotyczna krewetka, w podwodnej katastrofie tracą dom. Niestety w ich okolicy gęstość zarybienia jest tak wysoka, że podwodne budownictwo nie nadąża za popytem. Próżno tu szukać wolnego lokum na rozsądnym poziomie. W tej sytuacji przyjaciółki decydują się wyruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowego domu. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotkają mnóstwo niezwykłych istot, zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę. 

 

- "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - biograficzny, dramat, prod. Polska, 1,57

8.06 (czwartek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 9.06 (piątek) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.

 

- "Strażnicy galaktyki: vol.2" - akcja, sci-fi, prod. USA, 2,16

9.06 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 10.06 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.

 

- "The Circle. Krąg" - thriller, sci-fi, prod. USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 1,50

21.06 (środa) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 22.06 (czwartek) godz.19.00 (kasa 18-19)

Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

 

- "Ponad wszystko" - melodramat, prod. USA, 1,36

23.06 (piątek) godz. 19.00 (kasa 18-19) i 24.06 (sobota) godz. 19.00 (kasa 18-19)

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na bardzo rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Choć wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem.

 

"Po prostu przyjaźń" - komedia, prod. Polska, 2.16

30.06 (piątek) godz.19.00 (kasa 18-19) i 1.07 (sobota) godz. 16.00 (kasa 15-16)

 Przyjaźń grupy ludzi zostaje wystawiona na próbę w obliczu życiowych przeciwności.

 

Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

- bilet normalny 15 złotych

- bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci  do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

- bilet normalny 19 złotych

- bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

- zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych - minimum 20 osób.

 

 

 

 

 

Zapisz

 

 

 

Zapisz