aktualności

XX Jubileuszowe Ogólnopolskie Spotkania Teatralne - sprzedaż karnetów i biletów od 4.09

Zapraszamy na tegoroczne XX Jubileuszowe Spotkania Teatralne. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa 3 komediowe spektakle teatralne, które odbędą się w Teatrze Letnim w dniach: 23 września o godz. 19.00, 3 października o godz. 19.00 i 13 października o godz. 16.00 i 19.00. Jak zawsze znani i lubiani artyści oraz porcja dobrego humoru!

Karnet na wszystkie 3 spektakle w cenie 170 złotych do nabycia w sekretariacie MCK od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00. Sprzedaż karnetów i biletów rozpoczynamy od dnia 4 września (poniedziałek).

23 września: "PRZEBÓJ SEZONU" - komedia nieprzewidywalna

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza to jego życie wydaje się bajką… Do dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka – Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.

To komedia o tym że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektar Twojej kariery. To przestawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz… JAKIE!!!!

Obsada: Elżbieta Zającówna,Katarzyna Jamróz,  Dariusz Kordek, Michał Milowicz.

Bilety w cenie 60 złotych do nabycia w sekretariacie MCK od oniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 i w dniu spektaklu w kasie Teatru Letniego od godz. 18.00.

3 października: "PÓŁ NA PÓŁ" - komedia nad wyraz kryminalna

Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo  humoru. 

Realizacja życiowych planów i marzeń  dwóch przyrodnich braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania. Wbrew pozorom bracia  wcale nie są bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek po niej. Choć rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana to historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo... zabawny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku – Alfreda Hitchcocka. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców.

Obsada: Piotr Polk i Piotr Szwedes

Bilety w cenie 55 złotych do nabycia w sekretariacie MCK od oniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 i w dniu spektaklu w kasie Teatru Letniego od godz. 18.00.

 

13 października: "PRZEKRĘT (NIE) DOSKONAŁY"

PRZEKRĘT (NIE)DOSKONAŁY… to esencja brytyjskiego humoru! Inteligentna, pełna wdzięku, świetnie skonstruowana komedia obyczajowa, która od premiery w Theatre Royal Windsor w 1984 roku praktycznie nie schodzi z afisza. Przetłumaczona na 15 języków i grana na całym świecie z roku na rok zyskuje na aktualności i popularności. Trudno bowiem o bardziej bieżący i wiecznie żywy temat niż PODATKI! Rozliczenia podatkowe spędzają bowiem sen z powiek nawet najbardziej praworządnemu obywatelowi, a hasło "Urząd Skarbowy" powoduje zimne dreszcze!

 

O wielkich przekrętach i ich "bohaterach" czytamy na pierwszych stronach gazet z oburzeniem i… zazdrością. Jak przechytrzyć Skarbówkę? Gdzie uciec, by nie dosięgły nas macki Fiskusa? Co zrobić, by nie oddać urzędnikom swoich mniej lub bardziej ciężko zarobionych pieniędzy? Bohaterowie sztuki Churchilla & Yeldhmana znaleźli sposób!

Obsada: Rafał Cieszyński, Katarzyna Kwiatkowska, Jacek Kopczyński, Bogdan Kalus, Dorota Nowakowska, Maria Dejmek

Bilety w cenie 70 złotych do nabycia w sekretariacie MCK od oniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 i w dniu spektaklu w kasie Teatru Letniego od godz. 18.00.

 powrót

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

subskrypcja

subskrypcja W celu uzyskania nanowszych wiadomości z naszej firmy dodaj swój adres E-mail do bazy naszych subskrybentów.