aktualności

"WYSPY DOBREJ NADZIEI" - koncert - 20 kwietnia: piątek godz. 19.00

 

Zespół Wyspy Dobrej Nadziei powstał z potrzeby komunikowania się ze światem mądrym i dobrym słowem. Dlatego właśnie w piosenkach grupy można usłyszeć strofy poetów podkreślone autorską muzyką. Pewnego dnia muzycy spotkali na swej artystycznej drodze zakochanego w księżycu Konstantego I. Gałczyńskiego i teraz, wraz z Poetą pięknie błądzą po bezdrożach poetyckiej krainy. W księżycowym blasku biesiadują przy gościnnym stole Sztuki, wymieniają spostrzeżenia o miłości, człowieku, wędrówce, uniesieniu, zwątpieniu, poszukiwaniu i odnajdywaniu… czyli o tym wszystkim, co w nieodgadniony sposób składa się na życie. Przy owym stole znalazło się też miejsce dla Jonasza Kofty, Edwarda Stachury, Włodzimierza Jasińskiego, Marka Kuszakiewicza... Słowa poetów zespół przekuwa na piosenki wyśpiewując cudne treści ciepłym głosem, otulając je dźwiękiem skrzypiec, dodając “pazura” dźwiękiem gitar oraz pulsu gitarą basową i instrumentami perkusyjnymi. W tak zgranym towarzystwie Wyspy Dobrej Nadziei wędrują od sceny do sceny, zawsze chętne na poetycko-muzyczną rozmowę z Szanowną Publicznością... (info: zespół)

Skład zespołu: Anna Starowicz – skrzypce, śpiew, Norbert Filipek – gitary, Krystian Sidor – gitara basowa, kontrabas, Mikołaj Wielecki – instrumenty perkusyjne, Adam Tkaczyk – śpiew, gitara

20 kwietnia - piątek, godz. 19.00: sala widowiskowo - kinowa. Bezpłatne wejściówki do nabycia w sekretariacie MCK (wejście od ul. Broniewskiego, I piętro p. nr 1) od poniedziłaku do piątku w godz. 10.00-18.00 i w dniu koncertu w kasie kina od godz. 18.00.


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 powrót

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

subskrypcja

subskrypcja W celu uzyskania nanowszych wiadomości z naszej firmy dodaj swój adres E-mail do bazy naszych subskrybentów.