aktualności

Letnie Kino Plenerowe 18.06.2017 godz. 22.00
Letnie Kino Plenerowe 18.06.2017 godz. 22.00

Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku serdecznie zaprasza na Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Jest to cykl bezpłatnych pokazów filmowych. Pokazy rozpoczną się 18 czerwca (niedziela) o godz. 22.00 filmem „Królowie lata” w Parku Zdrojowym (przy Amazonce) Kolejny pokaz odbędzie się 26 czerwca (poniedziałek) w repertuarze „Najlepsze najgorsze wakacje” Na wszystkie pokazy wstęp wolny!!!

 

Rozrywka z Orange i Multikinem dotrze  w najpiękniejsze zakątki Polski niemal nieprzerwanie przez trzy miesiące trwać będzie prawdziwa kinowa przygoda. Już teraz zapraszamy kinomanów na bezpłatne pokazy w miastach, miasteczkach i popularnych kurortach wakacyjnych. Rozpoczynające się po zmierzchu projekcje kina plenerowego zostaną zaprezentowane w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, którą gwarantuje Multikino, operator jednej z największych sieci multipleksów w Polsce. Letnie Kino Plenerowe stanie  w 34 miejscowościach, gdzie do 17 września odbędą się łącznie aż 84 pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów i tytułów wprawiających w doskonały nastrój.powrót

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

subskrypcja

subskrypcja W celu uzyskania nanowszych wiadomości z naszej firmy dodaj swój adres E-mail do bazy naszych subskrybentów.