aktualności

Koncert "Gdybym był bogaczem" 24.03 godz. 19.00
Koncert

Zapraszamy do sali widowiskowo -kinowej na koncert p.t: "Gdybym był bogaczem" - 24 marca (piątek) godz. 19.00 Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w sekretariacie MCK od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 18,i wkasie w dniu koncertu od godz. 18.00. Uwaga! nie przyjmujemy zwrotów biletów w dniu koncertu.

To wyjątkowa gratka dla miłośników muzyki i kultury żydowskiej, oparta na motywach kultowego musicalu Jerrego Bocka "Skrzypek na dachu". Wyjątkowi artyści scen polskich przeniosą słuchaczy do świata, którego już nie ma, a który przez 1000 lat współtworzył kultowy krajobraz naszego kraju. W trakcie koncertu zatrzymamy się na chwilę w Anatewce, w domu Tewjego Mleczarza, którego przypadki, kłopoty, dysputy z Bogiem, marzenia indywidualne i zbiorowe dramaty dotyczą każdego z Nas i każdy z Nas rozpoznaje w nich siebie.

Wykonawcy: 4 solistów, pianiasta.

W repertuarze m.in. Duet Gołdy i Tewjego - Prześpiewać całą noc, Aria Tewjego - Gdybym był bogaczem?To świt, to zmrok, Czy mnie kochasz?

 powrót

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

subskrypcja

subskrypcja W celu uzyskania nanowszych wiadomości z naszej firmy dodaj swój adres E-mail do bazy naszych subskrybentów.