Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku

ul. Żelazna 5, 87-720 Ciechocinek
tel. 54 234 18 94, email: ciechmck@wp.pl

Slider 2
Slider 1
Slider3
Slider 4
Slider 5

Kalendarz wydarzeń

Fotoreportaże

Archiwum

Nasz Facebook

RODO

Administrator Danych Osobowych
Miejskie Centrum Kultury
w Ciechocinku
ul. Żelazna 5
ciechmck@wp.pl
tel: 54 234 18 94
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Sławomir Kisielewski
azis6@wp.pl

Kabaret "Ciach" 8.03 godz.19.00

2019-02-10 17:58

Zapraszamy 8 marca (piątek) o godz. 19.00 do sali widowiskowo-kinowej MCK na występ kabaretu Ciach. Bilety w cenie 50 zł. do nabycia w sekretariacie MCK (wejście od ul. Broniewskiego I piętro p. nr 1) od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 i w dniu występu w kasie kina od godz. 18.00.

 

Ciach to jeden z filarów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Młodość, objawia się w stałej twórczej aktywności, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajówi przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!

Inspiracji do kolejnych programów dostarcza wnikliwa obserwacja rzeczywistości, a czasami nawet korespondencja od widzów tak, jak było to w przypadku programu „LISTY OD WIDZÓW”. Jego fragmentyzaprezentował min. na antenie TVP 2, w Kabaretowym Klubie Dwójki, którego gościem specjalnym był kultowy satyryk i komediopisarz Stanisław Tym, z którym Kabaret Ciach ściśle współpracuje, występując na wspólnych koncertach. Kabaret Ciach był wielokrotnie nagradzany na różnych przeglądach i konkursach kabaretowych w całej Polsce.

Ciach jest stałym uczestnikiemrozrywkowychprogramówtelewizyjnychifestiwali kabaretowych, są to m.in.: Kabareton Opolski(TVP1), Listopadowa Noc Kabaretowa(TVP2),Festiwalu Kabaretu w Koszalinie(TVP2),Płocka Noc Kabaretowa(TVP2), Wczasy z kabaretem(TVP2), Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry(TVP1),Dzięki Bogu już Weekend(TVP2), Latający Klub Dwójki(TVP2),„DwudziestoRYCIE”Ryjek 2015 (TV Polsat)Od roku 2009 do 2014 Kabaret Ciach, był gospodarzem dorocznego Kabaretobrania czyli Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, transmitowanej na żywo w TV Polsat

.Kabaret Ciach występuje w składzie: Małgorzata Czyżycka Leszek Jenek ex kabaret PotemTomasz KowalskiMateusz Czechowski

wróć